Kultura a umění > Umělecká vystoupení > Tanec > Historický

Právě se nacházíte v kategorii Historický. Najdete zde odkazy na webové stránky relevantní pro tuto kategorii. Pokud máte vlastní stránky relevnatní pro tuto kategorii, neváhejte a přidejte své stránky pomocí našeho online formuláře pro přidání webových stránek.


Odkazy (celkem 10 odkazů v kategorii)

 • Ballare
  Skupina historického tance Ballare se zabývá tanci z období italské renesance. O skupině, členové, akce, fotky, sponzoři.
  http://www.skupinaballare.cz/
 • Ballata
  Skupina historického tance. Představení z období gotiky, renesance a baroka z prostředí hradů i zámků. Nabídky představení a fotogalerie.
  http://www.volny.cz/ballata/cz/index_ballata.html
 • Chorea Historica
  Soubor historického tance prezentující dobový tanec ve spojení s dobovou hudbou. Rekonstrukce autentických choreografií tanečních mistrů rané a pozdní renesance.
  http://choreahistorica.wz.cz/
 • Fioretto
  Soubor renesančních tanců, rekonstruováných podle dochovaných historických pramenů. Vystupuje společně s instrumentálním souborem Krumlovští pištci. Výuka tanců.
  http://sweb.cz/fioretto/
 • Iris
  Taneční skupina s repertoárem tvořeným tanci z období vrcholné gotiky, renesance a baroka, lidové tance, cikánské, měšťanské či tance původem pro pobavení vznešeného dvořanstva.
  http://iris.web2001.cz/
 • Lucretia
  Skupina tanečníků zabývající se studiem a interpretací historických tanců z období od ranné gotiky po pozdní baroko, scénických tanců inspirovaných historií a cikánských tanců.
  http://lucretia.euweb.cz/
 • Réna - soubor historických tanců
  Zaměření na renesanční a barokní tance z období 15-17. století. Vystoupení vhodná pro interiér, ale i pro historické trhy a městské slavnosti. Samozřejmostí při vystoupeních jsou dobové kostýmy.
  http://renabrno.org/cs/
 • Saltatio Vitae
  Historické tance z období gotiky, renesance a baroka, scénické pořady inspirované obdobím starověku i středověku, tance spojené s lidovými obyčeji, svátky a zvyky.
  http://saltatiovitae.wz.cz/
 • Saltum dare
  Skupina historického tance - gotika, renesance, baroko, komponované pořady.
  http://saltum-dare.webpark.cz
 • Villanella
  Skupina historického tance zabývající se dvorským tancem 16. a 17. století. Renesanční a barokní tance - převážně italské, anglické či francouzské tance z 16. století doprovázené zpěvem.
  http://www.sweb.cz/villanella/

Vyhledávání

Hlavní kategorie

Top Top

Hry Hry

Informace Informace

Kultura a umění Kultura a umění

Obchody a služby Obchody a služby

Počítače Počítače

Společnost Společnost

Sport Sport

Volný čas Volný čas

Zdraví Zdraví

Zpravodajství Zpravodajství


Aktuální statistiky

Počet aktivních odkazů: 14836 českých a slovenských internetových stránek
Počet stránek čekajících na schválení: 1786TOPlist