Obchody a služby > Internetové obchody > Počítače > Prodej a servis PC, Apple, školení, sítě, kamery - fa Dapcom

Prodej a servis PC, Apple, školení, sítě, kamery - fa Dapcom

Popis stránek: Prodej výpočetní techniky, notebooku a PC, komponenty, APPLE, servis, opravy starších PC, výuka, vzdělávání, školení vč. individuálního, malé domácí a firemní sítě, kamerové systémy, SEO – registrace stránek a kontrola metatagů. Podrobné reporty z registrací – katalogy, vyhledávače, portály. Report z generátoru SEO.

Webová adresa: http://www.dapcom.cz


Další podobné webové stránky v katalogu

Prodej počítačů - NewComp.cz
Prodej počítačů, notebooků, LCD, spotřební elektroniky, programů a systémů za V.I.P. ceny. Zobrazení položek skladem a rychlé dodání zásilkovou službou. Možnost vyzvednutí osobně. Možnost placení CETELEM, kreditní kartou, zálohovou fakturou a dobírko

Počítače prodej
Počítačový obchod s počítačema, počítačovými komponenty a příslušenství. Lze objednat počítač a naši technici jej nainstalují a dovezou až k vám do kanceláře nebo domů. Rychlý rozvoz do druhého dne po celé ČR.

Viry, červi - antivirus 2009, eset nod32, avast
Počítačový virus je program, který může infikovat jiné programy tím, že k nim přidá vlastní kopii. Antivirus sleduje všechny nejpodstatnější vstupní/výstupní místa, kterými by viry mohly do počítačového systému proniknout.
TOPlist