Obchody a služby > Zdravotnictví

Právě se nacházíte v kategorii Zdravotnictví. Najdete zde odkazy na webové stránky relevantní pro tuto kategorii. Pokud máte vlastní stránky relevnatní pro tuto kategorii, neváhejte a přidejte své stránky pomocí našeho online formuláře pro přidání webových stránek.


Odkazy (celkem 28 odkazů v kategorii)

 • AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč
  AV dental - centrum zubní estetiky, nabízíme profesionální služby zubní ordinace v Praze 4. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a naší specializací jsou zubní implantáty. Přijďte nás navštívit - zajistíme Vám zdravý a krásný úsměv po celý život.
  http://www.zubni-implantat.com
 • Detoxikace přístrojem BodyDetox - Mary Staggs Detox
  Nabídka detoxikace (očisty) organismu pomocí detoxikačních koupelí BodyDetox (Body Detox) nebo také Mary Staggs Detox. Individuální a celostní přístup ke každému zájemci o detoxikaci. Podrobné informace o přístroji, průběhu detoxikace, účinky detoxikace a další.
  http://www.body-detox.cz/
 • Doktorky – regulativní medicína
  Centrum prevence a diagnostiky v Ostravě. Alergie, odvykání kouření, zdravotní potíže, diagnostika, terapie a prevence včetně konzultace. Středisko pro osoby, které se necítí zdravotně v pořádku. Pomoc při únavě a nedostatečné imunitě. Bicom 2000.
  http://www.doktorky.cz/
 • Drixon group s.r.o. - BioBeam™
  Společnost Drixon group s.r.o. je výhradní dovozce zdravotní techniky pro fototerapii. Námi dodávané přístroje podněcují procesy spouštějící léčivé pochody ve tkáních a urychlují hojení. Jedná se o velmi účinnou léčbu organismu.
  http://www.biobeam.cz
 • Elektrické skútry pro tělesně postižené a seniory
  Prodej a servis elektrických skútrů a vozíků pro handicapované. Největší výběr el.skútrů v ČR a SR. Poradenská činnost, výběr vhodných typů skútrů dle potřeb a postižení klienta.
  http://www.skutry-pro-postizene.com
 • Herbalife eshop
  Internetový prodejce Herbalife produktů,které jsou určeny k hubnutí a bez jojo efektu. Máme nejlepší ceny v čr.
  http://www.herba-life.cz
 • Kadeřnictví Onyx
  Kadeřnictví ONYX Vám nabízí veškré vlasové služby: moderní styl střihů, trvalé undulace, barvení, melírování, společenské a svatební účesy, regenerační kůry pro narušené vlasy.
  http://www.onyx.7x.cz
 • Kapslová endoskopie
  Specializujeme se na vyšetření tlustého střeva. Další službu, kterou nabízíme je metoda očisty tlustého střeva pomocí hydrokolon. Tato metoda je vhodná i jako příprava před vyšetřením pomocí kapslové endoskopie. Poskytujeme komplexní gastroenterologický vyšetřovací servis.
  http://www.gepclinic.cz/
 • Katalog zdravotní techniky
  Nakupujte chytře - pořiďte přístroje, vany, lehátka a vybavení pro wellness za ceny jako u výrobců a dovozců.
  http://www.balfit.cz
 • Kosmetika Praha 3 - Ošetření biostimulačním laserem
  Biolaser je možné použít na akné, vrásky nebo na různé kosmetické defekty: opary, jizvy, popáleniny i ekzémy. Přijďte si tento laser vyzkoušet.
  http://www.kosmetika-praha-3.cz
 • Lékárníci doporučují
  Lékárníci doporučují - lékárny a jejich praktické zkušenosti.
  http://www.lekarnicidoporucuji.cz
 • Lékařské sdružení specialistů v operačních oborech
  Naše Sdružení ambulantních lékařů poskytuje preventivní péči v oborech chirurgie, plastické chirurgie, ortopedie a anesteziologie při pobytu na lůžku známé i jako ONE-DAY SURGERY.
  http://www.chsgalen.cz
 • Levná lékárna
  Nabízíme kompletní sortiment lékárenského a zdravotnického zboží. Prodáváme volně prodejné léky, bio přípravky, kosmetiku, vitamíny a doplňky stravy. V nabídce naleznete také bylinné přípravky a čaje, ortézy, lékárničky i alternativní medicínu.
  http://www.levnalekarna.cz
 • Levné kontaktní čočky
  Nabízíme levné kontaktní čočky, denní, čtrnáctidenní, měsíční i barevné kontaktní čočky. Zdarma dárek k vašemu nákupu. Většina čoček skladem, expresní dodání do 48 hodin, věrnostní body, možnost platby kartou. Nákup u nás se vyplatí.
  http://www.top-cocky.cz
 • Lupy, optické výrobky, svítidla
  Mezi činnosti naší firmy patří výroba a prodej ručních, brýlových a stojánkových lup, pomůcek pro slabozraké, brýlových čoček, optických výrobků pro průmysl a další speciální optické služby.
  http://www.dioptra.eu
 • Pečovatelská služba a domácí péče Adamus
  Adamus nabízí kompletní pečovatelské služby, domácí péči a další služby pro seniory. Postaráme se o Vaše blízké na úrovni.
  http://www.adamus-sro.cz
 • Plastická chirurgie Bodyestet
  Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.)
  http://www.bodyestet.cz
 • Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie
  Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.
  http://www.rodinna-terapie.eu
 • Přípravky proti vším a parazitům, mkosmetika
  Internetový obchod s přípravky proti vším a parazitům a masážními gely. Dále v nabídce relaxační oleje a relaxační gely. Také přípravky proti hlodavcům a rozotčům. Hnidy.cz poskytují komplexní sortiment přípravků pro ochranu před parazity.
  http://www.hnidy.cz
 • ReiKi - kurzy a iniciace a nabídka ošetření energií ReiKi
  Iniciace (kurzy, semináře) ReiKi a nabídka ošetření energií ReiKi. Informace o duchovní energii ReiKi, iniciačních rituálech ReiKi, práci a léčení pomocí energie ReiKi. Informace předávané v sedmistupňovém systému Velkých Mistrů ReiKi.
  http://www.energie-reiki.cz/
 • Reiki Akademie - Usui Reiki, Komyo Reiki, RaSheeba
  Karel Putz - Mistr Reiki - Nabídka kurzů Reiki různých druhů a směrů. Léčení nejrůznějších fyzických, emocionálních, mentálních a dalších problémů, konzultace jak osobní tak i dálkové.
  http://www.reiki-akademie.cz
 • Rica Pharma s.r.o.
  O lupénce, psoriáze, diskusní fórum specialisty, řada výrobků, testy, odkazy a reference.
  http://lupenka.ricapharma.cz
 • Soukromá klinika plastické chirurgie a estetické medicíny
  Hlavní činnosti Esthe - plastika jsou estetické operace a plastická chirurgie. Filosofií Esthe – plasticka je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie.
  http://www.esthe-plastika.cz
 • Státní léčebné lázně Bludov, s.p.
  Naší hlavní činností jsou lázeňská léčba dětí a dospělých, redukční, rekondiční a wellness programy. Pomůžeme Vám při problémech s obezitou, pohybovým aparátem a při dýchacích potížích.
  http://www.lazne-bludov.cz
 • Tonometr.cz
  COMPEK MEDICAL SERVICES s.r.o. nabízí tonemetry neboli měřiče krevního tlaku. Dodáváme nejen osobní tonometry pro domácí měření ale také profesionální zařízení pro měření krevního tlaku v ordinacích.
  http://www.tonometr.cz
 • Zdraví-cz
  Internetový obchod Zdravi-cz nabízí značkové produkty péče o zdraví, ale také různé produkty pro domácnosti, volný čas, elektroniku, kancelářskou a telekomunikační techniku. Na veškeré produkty poskytujeme 24 měsíční záruční dobu, záruční a pozáruční servis.
  http://www.zdravi-cz.eu
 • Zubní s.r.o. - Dentální klinika, stomatologie
  Zubní s.r.o. poskytuje kompletní stomatologické služby na jedné adrese. Moderní zubní ordinace, dentální hygiena, estetická stomatologie, bělení zubů, zubní implantáty, léčba paradentózy, protetická stomatologie, zubní můstky, RTG, zubní laboratoř
  http://www.zubni.cz
 • Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.
  http://plastika-ul.cz

Vyhledávání

Hlavní kategorie

Top Top

Hry Hry

Informace Informace

Kultura a umění Kultura a umění

Obchody a služby Obchody a služby

Počítače Počítače

Společnost Společnost

Sport Sport

Volný čas Volný čas

Zdraví Zdraví

Zpravodajství Zpravodajství


Aktuální statistiky

Počet aktivních odkazů: 14836 českých a slovenských internetových stránek
Počet stránek čekajících na schválení: 1786TOPlist