Obchody a služby > Telekomunikace

Právě se nacházíte v kategorii Telekomunikace. Najdete zde odkazy na webové stránky relevantní pro tuto kategorii. Pokud máte vlastní stránky relevnatní pro tuto kategorii, neváhejte a přidejte své stránky pomocí našeho online formuláře pro přidání webových stránek.


Odkazy (celkem 11 odkazů v kategorii)

 • Airtoy a.s. – specialista na mobilní platby
  Pomůžeme vám rychle a jednoduše zpoplatnit vaše služby, obsah nebo i zboží v ČR a zahraničí. Umíme mobilní platby pomocí Premium SMS, SMS předplatné a připravíme mobilní verzi vaší služby pro komunikaci na WAPu a přes MMS. Žádné instalační poplatky.
  http://www.airtoy.cz
 • Call Centrum Brno
  Využijte profesionálních služeb Call Centra v Brně! Zprostředkujeme za vás kontakt s klienty i příjem reklamací a dotazů. Call Centrum Brno zajistí prodej a propagaci vašich výrobků a nabídku slev zákazníkům. Call Centrum - to je komunikace na úrovni!
  http://www.zakaznickestredisko.cz
 • Český telekomunikační úřad (ČTÚ)
  Vykonává státní správu v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb, včetně regulace trhu a zajišťuje ochranu v oblasti rozhlasového a televizního vysílání a služeb informační společnosti.
  http://www.ctu.cz/main.php
 • Ceteris - VoIP sbohempevnalinko.cz - telefonování přes internet
  VoIP operátor sbohempevnalinko.cz ušetří peníze za telefonování. S naším VoIP máte vlastní telefonní číslo, neomezené volání zdarma v rámci sítě a levné telefonování do ostatních vč. zahraničí. Pro telefonování přes internet s námi nepotřebujete počítač.
  http://www.sbohempevnalinko.cz/
 • Doradus.com - Hlasové telekomunikační systémy, nahrávání hovorů, call centrum
  Společnost Doradus COM s.r.o. nabízí hlasové telekomunikační systémy, náhlavní soupravy a služby v oblasti nahrávání hovorů, call centrum. Produkty značek: Audiotex, Plantronics.
  http://www.doradus.cz/
 • OK Point s.r.o. - vše pro firmy
  OK Point, s.r.o. je business partner Telefonica O2. Předmětem podnikání je zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb, poradenství a prodej mobilních telefonů Nokia, Samsung, SonyEricsson, LG, Apple iPhone, Blackberry a HTC.
  http://www.okpoint.cz
 • PMR vysílačky a profesionální radiostanice MOTOROLA
  PMR vysílačky a profesionální radiostanice MOTOROLA - prodej, opravy, servis, originální baterie, MOTOTRBO digitální systémy, nabíječe, sluchátka, antény. Návody ke stažení. Poradenství, projekty radiových sítí, (diagramy pokrytí, viditelnost vysílačů, terénní profily, rušení atd.). Pagery, pagingové radiové sítě.
  http://www.cettra.cz
 • Radiokonekt - vysílačky
  Profesionální vysílačky a radiostanice Motorola - prodej, půjčovna a dlouhodobé pronájmy radiostanic pro celou ČR, servis a výkup profesionálních vysílaček Motorola. Nejmodernější šifrované digitální vysílačky. Výstavba komunikačních radiových sítí, digitální radiové sítě Motorola MotoTrbo a Icom. Další služby - pronájem elektrocentrál včetně bezplatného odvozu až k zákazníkovi.
  http://www.radiokonekt.cz
 • Sdělovací Technika
  Měsíčník pro telekomunikace, elektroniku a multimédia.
  http://www.stech.cz/home.asp?idk=1
 • Skfree
  Projekt neziskovej broadband telekomunikačnej siete. Informácie, návody, manuály, software a diskusia.
  http://www.skfree.net
 • Slovak Telecom
  Popis služieb, cenník, telefónny zoznam, odkazová stránka, výpis volaní, technická podpora a informácie o firme.
  http://www.telecom.sk/

Vyhledávání

Hlavní kategorie

Top Top

Hry Hry

Informace Informace

Kultura a umění Kultura a umění

Obchody a služby Obchody a služby

Počítače Počítače

Společnost Společnost

Sport Sport

Volný čas Volný čas

Zdraví Zdraví

Zpravodajství Zpravodajství


Aktuální statistiky

Počet aktivních odkazů: 14836 českých a slovenských internetových stránek
Počet stránek čekajících na schválení: 1786TOPlist