Kultura a umění > Vzdělávání a výuka

Právě se nacházíte v kategorii Vzdělávání a výuka. Najdete zde odkazy na webové stránky relevantní pro tuto kategorii. Pokud máte vlastní stránky relevnatní pro tuto kategorii, neváhejte a přidejte své stránky pomocí našeho online formuláře pro přidání webových stránek.


Odkazy (celkem 42 odkazů v kategorii)

 • Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové
  Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.
  http://www.agenturakolumbus.cz
 • Lipeňák teambuilding
  Preferujeme programy tzv. pod námětem, v nichž podle scénáře plní tým nebo jednotlivci stanovené aktivity a mohou si tak ověřit vlastní schopnosti stejně jako týmovou spolupráci.
  http://www.lipenak.cz
 • Anglická mateřská školka a angličtina pro děti
  Anglická mateřská školka a angličtina pro děti KLC Kryštof.
  http://www.klckrystof.cz
 • Autoškola Polách - Vsetín
  Výcvik řidičů na skupiny AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, D, T. Školení referentů, přezkoušení na profesní osvědčení. Výcvik na vozidlech: Yamaha 125, 750, Jawa 350, Kia Sportage, Cerato, Toyota Yaris, Man a Karosa 735. Nová multimediální učebna.
  http://www.autoskola-vsetin.cz
 • Bankovní institut vysoká škola, a.s.
  Vysoká škola akreditovaná MŠMT poskytující Bakalářské Bc. a navazující mag isterské Mgr. studium v Praze, Břeclavi, Jablonci nad N isou, Jihlavě, Karlových Varech, Karviné, Písku, Teplicích a Vyškově v prezenční a kombinované formě bez přijímacích zkoušek. Průběžně aktualizované kurzy, konference, certifikace, projekty EU.
  http://www.bivs.cz
 • ChciSkoleni.cz - Školení online
  Internetový katalog kurzů a školení od vzdělávacích institucí z celé ČR. Jednoduchý a přehledný systém vyhledávání a objednávní kurzů.
  http://www.chciskoleni.cz
 • Designo Studio s.r.o.
  návrhy a projektování bytových interiérů vizualizace ve 3D perspektivě osobní a profesionální přístup designérů poradenství v barevné typologii interiéru návrh osvětlení interiéru, odborná instalace asistence při nákupu vybavení a doplňků odborná montáž kuchyní a nábytku
  http://www.designostudio.cz
 • Deskriptiva na osmiletém gymnáziu -výklad a testy z deskriptivní geom.
  Planimetrie, stereometrie, kótované promítání, Mongeovo promítání, axonometrie, kosoúhlé promítání, lineární perspektiva, středovépromítání, osvětlení, free software. Animace výkladů, odkazy na podobné stránky.
  http://www.deskriptiva.unas.cz
 • ECPA-CZ o.p.s. - edukační centrum praktické anatomie
  Edukační centrum praktické anatomie. Organizuje vzdělávací anatomické kurzy pro lékaře i ostatní pracovníky ve zdravotnictví. Věnuje se především nácviku invazivních a operačních technik. anatomický kurz, edukační centrum, praktická anatomie, vzdělávání lékařů, kurzy, kadaver, anatomie, practical anatomy, anatomy lab, courses, education, centre, cadaver
  http://www.ecpa-cz.com
 • Education.sk - vzdelávací portál
  Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, konference, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
  http://www.education.sk
 • Educity
  První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR.…
  http://www.educity.cz
 • Edumenu.cz - vzdelávací portál
  Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
  http://www.edumenu.cz
 • Enigma jazyková škola Karlovy Vary
  Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.
  http://www.enigmaskola.cz
 • Europass
  Soubor dokumentů, které usnadňují transparentnost kvalifikací a kompetencí a zlepšují tak profesní a studijní mobilitu na evropském trhu práce.
  http://www.europass.cz/
 • Firemní výuka angličtiny, němčiny, ruštiny Brno
  Exkluzivní lekce na míru přímo ve vaší firmě již od 200Kč/h, teambuilding v angličtině. Jazykové studio - Angličtina Brno, Němčina, Ruština, Španělština. Individuální výuka pomocí metody Dynamická angličtina.
  http://www.dynamicenglish.cz
 • ICT na prvním stupni ZŠ
  Přípravy na hodiny s využitím výukových programů a běžného kancelářského software, pomůcky do hodiny a volný čas.
  http://ict.unas.cz/
 • Individuální kurzy angličtiny
  Individuální kurzy angličtiny - Martin Konečný
  http://kurzy-aj.wz.cz
 • Jazyková škola Domluvte se
  Jazyková škola nabízí individuální a firemní kurzy v oblasti anglický, německý jazyk a mnoho dalších. Nové ceny, příjemné jednání, maximální přizpůsobení se Vašim požadavkům. Zkušení lektoři, příprava na zkoušky. S námi se domluvíte!
  http://www.domluvtese.cz
 • Jazyková škola Teburg
  Soukromá jazyková škola Teburg nabízí výuku jazyků s ucelenou koncepcí ověřenou dvaceti lety praxe. Osobní přístup a profesionalita. Angličtina pro dospělé i pro děti, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština. Čeština pro cizince.
  http://www.teburg.cz
 • Kurzy, školení PC, rekvalifikační kurzy, DVPP
  Vzdělávání a vzdělávací kurzy: Windows XP, Word, Excel. Rekvalifikační kurzy: obsluha osobního počítače. DVPP: Windows, Word, Excel, Internet, elektronická pošta
  http://www.skoleni-pc.cz/
 • Learn2Lead s.r.o.
  Teambuildingová společnost Teambuildingy, Týmové rozvojové tréninky a eventové akce pro firemní klientelu. Věnujeme se budování efektivní spolupráce a komunikace uvnitř pracovních kolektivů formou zážitkových programů.
  http://www.learn2lead.cz/
 • Lektoria.cz
  Prezentace společných aktivit nezávislých odborníků poskytujících poradenské služby na poli vzdělávání, osobnostního rozvoje, firemního rozvoje a krizového řízení.
  http://www.lektoria.cz
 • MERITS - Jazyková škola Plzeň
  Jazyková škola pro Vaši efektivní angličtinu
  http://www.merits.cz
 • Mgr. Alena Podepřelová
  výuka NJ a AJ, lektorská činnost, publikační činnost, tvorba webu, spoření a úvěry, design triček
  http://www.alpod.net/
 • Němčina, výuka němčiny, kurzy němčiny
  Bc. Micaela Mašková. Nabízím individuální a firemní výuku německého jazyka. Mohu docházet k Vám do firmy nebo domů. Čas a den výuky můžeme individuálně domluvit. Ve firemní výuce mám několik let praxe.
  http://www.nemcina-in.cz
 • Prázdninová škola Lipnice
  Občanské sdružení usilující o všestranný rozvoj osobnosti člověka.
  http://www.psl.cz/
 • Ruština, výuka ruštiny, kurzy ruštiny
  Ruština. Zkušená lektorka Bc. Helena Lásková nabízí soukromé a firemní kurzy ruštiny. Výuka ruštiny probíhá u Vás v kanceláři nebo doma. Zaměřuji se i na obchodní ruštinu.
  http://www.rustina-in.cz
 • Španělština, výuka španělštiny, kurzy španělštiny
  Nabízím individuální a firemní výuky španělštiny pro začátečníky i pokročilé. Už nechcete dál navštěvovat skupinové jazykové kurzy, kdy výuka není přizpůsobena přímo Vám? Váš časový rozvrh Vám neumožňuje pravidelně docházet do kurzu? Pak jsem tu práv
  http://www.spanelstina-in.cz
 • Varianty
  Projekt globálního rozvojového a interkulturního vzdělávání. Obsahuje materiály k výuce, mezinárodní aktivity a vzdělávání lektorů.
  http://www.varianty.cz/
 • Vlastivěda
  Pomůcky do hodin, vlastivědné projekty, žákovské portfolio a ukázky z naší historie.
  http://vlastiveda.wz.cz/
 • Výuka a překlady angličtiny v Olomouci
  Jsme mladá dynamická společnost, která zajišťje privátní výuku angličtiny v Olomouci. Naším heslem, je individuální přístup ke každému žákovi. Dále se specializujeme na odborné překlady angličtiny.
  http://www.i-anglictina.cz
 • Základní škola Čistá
  Naše základní škola je málotřídní s pěti postupnými ročníky ve třech třídách. Spojení ročníků je určeno počtem dětí v jednotlivých ročnících a je upřednostňován samostatný první ročník.
  http://www.cista.wz.cz
 • Základní škola Lanškroun
  Základní škola je pro děti se zdravotním postižením a poruchami chování.
  http://www.zspr.cz
 • Zkoušky z angličtiny - London Tests of English
  Mezinárodní zkoušky z angličtiny London Tests of English umožňují zhodnocení a oficiální potvrzení úrovně znalosti angličtiny. Zkoušky jsou organizovány Pearson Language Assessments ve spolupráci s organizací Edexcel. Institut pro zrychlené učení Ham
  http://www.london-tests-of-english.eu
 • Jazyková škola, výuka angličtiny v Brně – kurzy
  Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.
  http://www.anglictinabrno.cz
 • Kalendář, oslavy, svátky – antické, řecké, římské
  Na stránkách je umístěn popis římských oslav a slavností, jak byly slaveny podle kalendáře v průběhu roku v souvislosti s mytologií.
  http://kalendar-sm.blog.cz/
 • Kurzy a školení na Educity.cz
  První vzdělávací portál v ČR pro firmy i jednotlivce s 36 000 kurzy a školení od 2 375 dodavatelů z ČR i zahraničí. Najdete zde manažerské kurzy, počítačové kurzy, jazykové kurzy (angličtina, němčina), finanční, právní a účetní kurzy, jazykové školy, poradenství, BOZP, konference i tipy pro Vaše HR. Dále Vám nabízíme rekvalifikační kurzy, technické kurzy a školení, HR kurzy, marketing, obchodní a prodejní dovednosti, MBA, BBA, komunikační a prezentační dovednosti, nabídky práce, rozhovory.
  http://www.skoleni-kurzy-educity.cz/kurzy
 • Logistická akademie - školení logistika, logistika, seminář logistika, vzdělávání logistika
  Vzdělávání v logistice, semináře a školení logistiky - Logisticka akademie.
  http://www.logistickaakademie.cz/
 • Školy - seznam škol v ČR
  Školy - seznam škol v ČR. Mateřské školy, základní školy, střední školy a základní umělecké školy. Databáze škol, škola zde informuje o svých aktivitách. Nabídka pro školy, věci do školy pro děti, malé děti, miminka, batolata a kojence.
  http://www.skoly-skola.cz
 • Teambuilding a angličtina - velmi intenzivní kurzy angličtiny
  Angličtina a budování týmu internátní kurzy s dvojím užitkem.Teambuilding plus zážitkové učení dává dvojí užitek za jedny peníze.Teambuilding a firewalking (přechod žhavého uhlí) jako součást výuky angličtiny (angličtina jinak)
  http://www.hampson.eu
 • Web o překladech do angličtiny a němčiny
  Vítejte na našem webu, specializujícím se na překlady angličtiny a němčiny. Dozvíte se zde také o původu těchto jazyků a historii Anglie a Německa. Své připomínky a náměty pište do našeho blogu.
  http://www.preklady-anglictina-nemcina.cz
 • Překlady a tlumočení cizích jazyků - Czech Translation Agency
  Tlumočníci a překladatelé se specializací Vstříc lingvisticky pestrým cizojazyčným zemím.
  http://www.tlumocnik.info

Vyhledávání

Hlavní kategorie

Top Top

Hry Hry

Informace Informace

Kultura a umění Kultura a umění

Obchody a služby Obchody a služby

Počítače Počítače

Společnost Společnost

Sport Sport

Volný čas Volný čas

Zdraví Zdraví

Zpravodajství Zpravodajství


Aktuální statistiky

Počet aktivních odkazů: 14836 českých a slovenských internetových stránek
Počet stránek čekajících na schválení: 1786TOPlist