Informace

Právě se nacházíte v kategorii Informace. Najdete zde odkazy na webové stránky relevantní pro tuto kategorii. Pokud máte vlastní stránky relevnatní pro tuto kategorii, neváhejte a přidejte své stránky pomocí našeho online formuláře pro přidání webových stránek.


Odkazy (celkem 22 odkazů v kategorii)

 • Mojeporodnice.cz - katalog českých porodnic s hodnocením
  V katalogu porodnic Mojeporodnice.cz naleznete nejdůležitější informace, rady a tipy od maminek z porodnic po celé ČR. Zjistíte, která porodnice nabízí nejkvalitnější péči a jak se o Vás postará personál porodnice. Vyberte si tu nejlépe hodnocenou porodnici, kterou zvolili samotné maminky.
  http://www.mojeporodnice.cz
 • Akce-Novinky.cz
  Kalendář akcí a přehled novinek pro děti a rodiny s dětmi – výstavy, veletrhy, divadlo, sportovní akce, relaxační pobyty / hračky, kočárky, autosedačky, kojenecké potřeby, knižní novinky…
  http://www.akce-novinky.cz
 • Centrum přeprav
  Internetový portál Centrum přeprav je specializovaný poptávkový systém určený pro výrobní firmy, dodavatele, autodopravy - dopravce a spedice k navázání kontaktů a vzájemné spolupráci. Zdarma je možné zadávat výběrové řízení, poptávky a dokládky
  http://www.centrum-preprav.cz
 • Dějiny a zajímavosti
  Dějiny a zajímavosti Země .
  http://www.chcitovedet.blog.cz
 • EkoMédia
  Informace ze světa zelených technologií a zdravého životního stylu. Články, tiskové zprávy a mediální prezentace týkající se obnovitelných zdrojů energie.
  http://www.ekomedia.cz
 • enastenka.cz - jazykové kurzy, seminárky, inzerce pro studenty
  eNASTENKA.cz - Portál eNastenka.cz nabízí jazykové kurzy, anglické kurzy, německé kurzy, inzerce pro studenty, inzeráty, počítačové kurzy a seminárky.
  http://enastenka.cz
 • Energeticky.cz
  Energeticky.cz – Vše o úsporách energií na jednom místě, alternativní a obnovitelné zdroje energie.
  http://www.energeticky.cz
 • HyperStudent.cz
  Studentský web plný článků a informací nejen o studiu ale i o studentské zábavě. Diskuse, brigády, nabídky práce, doučování, seznam škol a mnoho dalších užitečných věcí.
  http://www.hyperstudent.cz/
 • Informační portál o jazykovém vzdělávání
  www.portaljazyku.cz je nový informační portál zaměřený na jazykové vzdělávání především v České republice. Neopomíjí témata týkající se vzdělávání v širším významu. Uživatelé zde najdou užitečné studijní a výukové materiály, texty, dokumenty i pozvánky na různé akce. Informace zprostředkováváme formou hypertextových odkazů nebo autorských textů. Součástí portálu je také inzertní servis.
  http://www.portaljazyku.cz
 • Inzerce zdarma
  Inzertní server, kde neplatíte žádné poplatky za vložení inzerátu. Kategorie auta, motorky, zvířata, stroje, mobily a mnoho dalšího.. Velká návštěvnost zaručuje rychlý prodej.
  http://www.i-bazar.cz/
 • Korfu - cestovateľský video web
  Cestovateľský mini web s videami a popismi ostrova z pohľadu jedného chvíľkového cestovateľa. Priamo spustiteľné video, popisy hotelov a iné. Korfu je prekrásny ostrov, ktorý si zaslúži, aby o ňom vedeli další.
  http://korfu.naetoo.com/
 • Líbání.cz - polibek, pusa, líbání
  Vše, co jste chtěli vědět o líbání, polibku, puse, technikách líbání, vztahu lásky a líbání, prvním líbání, obrázky a videa líbání. Důležité a zajímavé informace pro lidi, které líbání baví a chtějí se v něm vylepšit.
  http://www.libani.cz
 • Mateřská školka – materiály pro učitelky a děti předškoláky
  Web pro děti, předškoláky, učitelky. Čtení dětem, básničky, citáty, čtenářský deník, hádanky, pohádky, pracovní listy, hry, písničky, omalovánky, výchova (hudební, pohybová a výtvarná), vystřihovánky.
  http://www.predskolaci.cz
 • Mateřská školka – materiály pro učitelky a děti.
  Portál nejen pro učitelky MŠ. Čtení dětem (básničky a verše, citáty, čtenářský deník, hádanky, pohádky a příběhy, pracovní listy), fotografie a galerie, hry pro děti, písničky, přípravy, tématické plány, výchova (hudební, pohybová a výtvarná).
  http://ms.missnet.cz
 • Mraveniště.cz - volný čas, zábava, cestování
  Mraveniště.cz je český internetový portál pro volný čas, zábavu a cestování. Uživatelům je k dispozici již od počátku roku 1999.
  http://www.mraveniste.cz
 • Nezávislý portál města Chropyně
  Nezávislý portál města Chropyně, zpravodajství, inzerce zdarma, svobodné fórum, trafika Marho, papírnictví Marho
  http://www.chropyne.cz/
 • Neznámo
  Záhady, tajemno, fenomén UFO a mnohem více
  http://neznamo.tym.cz
 • O bambusu
  Bambus je v Evropě neprávem opomíjená rostlina, která ovšem v jiných částech světa plní naprosto stěžejní roli v životě mnoha milionů lidí.
  http://bambus.cz
 • O Dětech.cz - pro rodiče
  Katalog stránek zaměřený na těhotenství, porod, kojení, miminka, neplodnost, výživu novorozenců a batolat, výchovu dětí, jmény pro děti, aktuální články a zprávy související s dětmi.
  http://www.odetech.cz
 • Patchwork a quilting info
  Patchwork a quilting info - brána do světa patchworku a quiltů, kde bez jehly a nitě neuděláte ani krok. Výstavy, kurzy, inzerce, recenze, rady, návody a novinky, šicí stroje a příslušenství pro patchwork a quiltování.
  http://www.patchwork-quilting.info
 • Střední školy - skolystredni.cz
  Informace o středních školách v České republice. Kompletní seznam i s hodnocením, fotografiemi a názory uživatelů.
  http://www.skolystredni.cz
 • www.webove-kamery.cz
  Webové kamery online, kde máte možnost nahlédnout na místa vzdálene několik set kilometrů.Praktické informace pro všechny co se chystají na sjezdovku, nebo jen na dovolenou někam do příjemného prostředí a potřebuji vědet situaci na silnicích.
  http://www.webove-kamery.cz

Vyhledávání

Hlavní kategorie

Top Top

Hry Hry

Informace Informace

Kultura a umění Kultura a umění

Obchody a služby Obchody a služby

Počítače Počítače

Společnost Společnost

Sport Sport

Volný čas Volný čas

Zdraví Zdraví

Zpravodajství Zpravodajství


Aktuální statistiky

Počet aktivních odkazů: 14836 českých a slovenských internetových stránek
Počet stránek čekajících na schválení: 1786TOPlist